Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyrób w sobie zdrowy nawyk samodzielnego badania piersi raz w miesiącu z FemiGlove!

Wyrób w Sobie Zdrowy Nawyk Samodzielnego Badania Piersi z rękawicą FemiGlove!

Wystarczy TYLKO 1 x w miesiącu!

Jeśli chcesz wyrobić w sobie zdrowy nawyk comiesięcznego, samodzielnego badania piersi, FemiGlove Ci w tym pomoże!

Samodzielne badanie piersi z rękawicą FemiGlove należy wykonywać 7-10 dni po menstruacji, licząc od pierwszego dnia krwawienia, najlepiej tego samego dnia cyklu. 

Krok 1

Otwórz opakowanie FemiGlove znajdziesz tam rękawicę do samodzielnego badania piersi FemiGlove, instrukcję użytkowania rękawicy z dokładnymi wskazówkami jak prawidłowo przeprowadzić badanie, zawieszkę do łazienki, która zawiera skróconą instrukcję użytkowania oraz płytę DVD z filmem instruktażowym.

Krok 2 

Zapoznaj się dokładnie z instrukcją użytkowania rękawicy FemiGlove i filmem instruktażowym, który krok po kroku pokaże Ci jak korzsystać z tej specjalnie opatentowanej rękawicy, jaką jest FemiGlove, w praktyce.

Krok 3

Włóż rękawicę FemiGlove na rękę i wykonaj swoje pierwsze badanie piersi przy użyciu tej wyjątkowej rękawicy. Zdziwisz się jak czułe staną się Twoje palce! 

Po przeprowadzonym badaniu powieś rękawicę FemiGlove w łazience na widocznym miejscu np. wieszaku. Rękawica FemiGlove posiada specjalny otwór do powieszenia, który znajdziesz w miejscu nadgarstka.

Krok 4

W zestawie FemiGlove wraz z rękawicą znajdziesz też zawieszkę do powieszenia w łazience w widocznym miejscu, tak by przypominała Ci o regularnym wykonywaniu badania piersi. Zawieszka zawiera skróconą instrukcję wykonywania samodzielnego badania piersi z użyciem niezwykle czułej rękawicy FemiGlove. 

 

pixel