Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyjątkowość rękawicy FemiGlove

Dlaczego rękawica do samodzielnego badania piersi FemiGlove jest tak wyjątkowa?

Dlatego, że rękawica FemiGlove do samodzielnego badania piersi zwiększa czułość dotyku nawet 8-krotnie, dzięki czemu  jest bardzo dokładnym i skutecznym narzędziem do walki z rakiem piersi. Rak piersi jest drugim zaraz po raku płuc nowotworem najczęściej zabijającym kobiety.

Dlatego, że rękawica FemiGlove znacząco ułatwia i usprawnia samodzielne badanie piersi i wyrabia u kobiet zdrowy nawyk regularnego badania, który ratuje ich zdrowie i życie! 

Dlatego, że rękawica FemiGlove do wykrywania nieprawidłowości w piersiach jest wielokrotnego użytku i może być stosowana przez wiele kobiet w jednej rodzinie. FemiGlove jest samowystarczalna, działa bez udziału środków chemicznych czy odczynników. FemiGlove to proste narzędzie w kształcie dłoni do wykonywania regularnego samodzielnego badania piersi w prosty sposób. 

Zalety rękawicy do samodzielnego badania piersi FemiGlove zostały docenione przez liczne grona opiniotwórcze, co zaskutkowało zdobyciem wielu nagród oraz złotych medali na Międzynarodowych Targach Innowacji w Niemczech oraz Szwajcarii. 

 

Dlatego że, do każdej rękawicy FemiGlove do samodzielnego badania piersi dołączona jest płyta DVD z instrukcją jak należy wykonać badanie z jej użyciem.

Przekonaj się sama w jaki sposób rękawica FemiGlove zwiększa czułość dotyku palców. Wypróbuj jeden z poniższych sposóbów a przekonasz się sama, że FemiGlove jest rzeczywiście wyjątkowa!

Włoż rękawicę do samodzielngo badanie piersi FemiGlove i Sprawdź jak zwiększa się czułość Twoich palców!

1. Wykorzystaj popiół papierosowy lub kawałki papieru

Wysyp popiół lub kawałki papieru na płaską powierzchnię, za pomocą opuszków palców naciśnij mocno na popiół lub skrawki, nic nie poczujesz a popiół ześlizgnie się z Twoich dłoni.  

Włóż rękawicę do samodzielnego badania piersi FemiGlove, za pomocą trzech palców mocno naciśnij na popiół, wykonaj kilka ruchów kolistych i poczuj różnice w strukturze popiołu, zauważ też że popiół nie ześlizguje się z palców. Oznacza to że za pomocą rękawicy do samobadania piersi jesteś w stanie wykryć najmniejszą grudkę w piersi nawet taką wielkości ziarenka sezamu. Badanie piersi przy użyciu tylko i wyłącznie dłoni nigdy nie będzie tak precyzyjne i czułe. 

2. Mocno naciśnij wierzch dłoni

Za pomocą trzech palców prawej dłoni naciśnij mocno na wierzch lewej dłoni, na pewno coś poczułaś ale niezbyt dokładnie i zauważyłaś że palce ześlizgują się z dłoni. A teraz załóż rękawicę FemiGlove i powtórz tę czynność, na pewno poczułaś różnicę. Czułość dotyku za pośrednictwem rękawicy wypełnionej olejem mineralnym jest zwiększona a wszelkie tarcia mogące powstać w kontakcie palców ze skórą zniwelowane. 

Zwiększając czułość dotyku rękawica FemiGlove działa jak szkło powiększające dla dłoni pozwalając palcom dłoni przesuwać się gładko po piersiach. W momencie w którym umieścisz dłoń w rękawicy i naciśniesz mocno na pierś, Twoje palce gładko ześlizgną się z biustu. Ta unikalna rękawica zwiększa czułość dotyku i niweluje wszelkie tarcia pomiędzy piersiami a palcami. 

pixel