Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Nasza Misja

Dostarczać produkty i usługi, które konsekwentnie spełniają lub przewyższają oczekiwania naszych klientów oraz być liderem na rynku, na którym świadczymy usługi.

 

Nasze Cele

 

Od roku 2000 konsekwentnie realizujemy nasze podstawowe cele I oferujemy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości  oraz zapewniamy naszym Klientom szybką wysyłkę, wysoką jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny. Nasz pierwszy dział AMED Ginekologia został stworzony z myślą o lekarzach którzy w swojej pracy chcą się posługiwać sprzętem najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Stopniowo poszerzamy i różnicujemy naszą ofertę tak, aby była ona kompletna i konkurencyjna.

 

Nasz drugi dział AMED Naturalna Płodność ma za zadanie informować i edukować młodych ludzi w zakresie antykoncepcji niehormonalnej. Naszymi flagowymi produktami są Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę oraz komputery cyklu Cyclotest, które bazując na naturalnych procesach zachodzących w ludzkim ciele dostarczają kobiecie wiedzy o jej organizmie i „regulują” jej aktywność seksualną. Dział AMED Naturalna Płodność ma również za zadanie dostarczać wiedzy na temat ciąży i rodzicielstwa kobietom , które planują zostać matkami. Poza działem z poradami i artykułami, posiadamy szeroką gamę produktów do higieny intymnej, lubrykantów wspomagających zapłodnienie, suplementów diety i eko kosmetyków.

 

Naszym najnowszym produktem jest rękawica do samodzielnego badania piersi FemiGlove, która ma za zadanie ułatwić i zachęcić kobiety do regularnego samodzielngo badania piersi raz w miesiącu. Rękawica zwiększa czułość dotyku dłoni 8-krotnie co umożliwia wykrycie nawet najmniejszej nieprawidłowości w piersi. Statystyki wskazują, iż 90% zmian nowotowrowych wykrytych we wczesnym stadium jest wyleczalnych. Za pośrednictwem rękawicy FemiGlove pragniemy zmobilizować i przekonać kobiety, że warto się badać, aby uratować swoje zdrowie a może także i życie.

 

Nasz najmłodszy dział to AMED Baby, który został stworzony z myślą o dzieciach i ich mamach. Jest to nasza najnowsza inicjatywa, a wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości surowców, także ekologicznych, przez co są bezpieczne dla dzieci, higieniczne i wygodne. Naszym celem jest dobrze wyposażony dział, w którym każda kobieta i mama znajdzie wszystko, co jest potrzebne w opiece nad dzieckiem. 

 

Nasi Klienci

Każdy z nas w AMED jest zobowiązany wykonywać codziennie swoje zadania w jak najlepszy sposób, aby dostarczać produkty i usługi, jakich potrzebuje Klient.

Jesteśmy zdecydowanym liderem na polskim rynku w kompleksowym zaopatrzeniu gabinetów ginekologicznych - obdarzyło nas zaufaniem i korzysta z naszych usług ponad 3000 lekarzy ginekologów w Polsce.

 

Nasze Produkty

Produkty oferowane przez firmę AMED są zaprojektowane i produkowane w taki sposób, aby konsekwentnie spełniać standardy wysokiej jakości i działania.

pixel