Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy rękawica FemiGlove jest dla mnie

Czy rękawica FemiGlove jest dla mnie?

Samodzielne badanie piersi powinny zacząć wykonywać kobiety po ukończeniu 20-go roku życia w odstępach miesięcznych około 7-10 dni po menstruacji (licząc od pierwszego dnia krwawienia), w tym czasie piersi wracają do stanu sprzed okresu przedmiesiączkowego gdy mogą być obrzęknięte i obolałe w wyniku „burzy” hormonów zachodzącej w kobiecym organizmie. 

Samodzielne badanie piersi powinny przeprowadzać już 20 letnie dziewczyny lecz nie można zapominać że ryzyko zachorowania na raka piersi jest największe u kobiet w przedziale wiekowym 30-45 lat. Z uwagi na ten fakt kobiety w przedziel wiekowym 20-39 powinny badać się samodzielnie co miesiąc oraz raz na 3 lata udać się na badanie USG piersi. 

Samodzielne badanie piersi jest również istotnym aspektem kobiet dojrzałych, które ukończyły 50 rok życia. W przypadku pań w tym przedziale wiekowym zaleca się wykonywanie samodzielnego badania raz w miesiącu 7-10 dni po menstruacji (licząc od pierwszego dnia krwawienia) lub w przypadku kobiet w okresie menopauzy zawsze tego samego dnia miesiąca. Dodatkowo kobiety przed 50 rokiem życia powinny wykonywać badania mammograficzne raz na 1-2 lata a kobiety po 50-tce raz w roku. 

Niezależnie od wieku, w jakim znajduje się kobieta, samodzielne badanie piersi jest kluczem do szybkiej diagnostyki zachorowań na raka piersi. Dlaczego rękawica FemiGlove jest dla każdej kobiety? Ponieważ pozwala ona na skrupulatne, drobiazgowe i czułe badanie piersi, które może uratować zdrowie i życie każdej z nas. 

Działanie rękawicy FemiGlove bazuje na zwiększeniu czułości dotyku palców nawet 8 –krotnie co daje szanse na wykrycie nawet najmniejszej zmiany w piersi. Jeśli jesteś kobietą świadomą swojego ciała i zagrożeń jakie czyhają na kobiece zdrowie niezależnie od wieku rękawica FemiGlove jest właśnie dla Ciebie! Z FemiGlove masz pewność że nie przeoczysz najmniejszego zgrubienia, guzka czy powiększonych węzłów chłonnych i w porę zareagujesz udając się do swojego lekarza.

Wykonując samodzielne badanie piersi przy użyciu rękawicy FemiGlove dajesz sobie szansę na szybkie wykrycie potencjalnych zmian nowotworowych i całkowite wyleczenie choroby które w 90% przypadków jest uleczalna jeśli została wykryta odpowiednio wcześnie! Zadbaj o swoje zdrowie i życie badaj piersi regularnie z rękawicą FemiGlove i żyj!

pixel