Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co to jest rękawica FemiGlove

Co to jest rękawica FemiGlove?

Rękawica FemiGlove jest specjalnie opatentowaną rękawicą WIELOKROTNEGO użytku do samodzielnego badania piersi, która zwiększa czułość dotyku nawet 8-krotnie!

Rękawica do wykrywania zgrubień w piersiach ma rozmiar standardowej rękawicy i jest narzędziem pomocniczym w badaniu piersi w zaciszu domowym. Rękawica FemiGlove działa jak "szkło powiększające" opierając się na naukowej zasadzie lokalizowania i powiększania. Rękawica FemiGlove zwiększa czułość dotyku poprzez specjalnie opatentowaną technologię wytwarzania, która redukuje tarcie pomiędzy palcami a skórą oraz zapobiega przemieszczaniu się guzków i zgrubień w trakcie badania. Rękawica FemiGlove sprawia, że ruch jest płynny a zgrubienia dobrze wyczuwalne. 

Rękawica FemiGlove wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które tworząc całość wygładzają ruchy palców oraz działają jak katalizator wzmacniający zmysł dotyku oraz zwiększający efektywność i dokładność badania za pomocą dłoni.  Drobne zgrubienia, guzki lub deformacje piersi mogą być słabo wyczuwalne podczas badania samą dłonią, gdyż zarówno powierzchnia palców jak i piersi nie jest idealnie gładka, FemiGlove sprawia, że dłoń idealnie „ślizga” się po powierzchni piersi i rozpoznaje wszelkie nieprawidłowości.

Zastosowanie takiej metody pozwala na bardziej dokładne badanie. Zwiększenie czułości dotyku nie jest możliwe w przypadku badania piersi za pomocą samych dłoni. 

Rękawica do samodzielnego badania piersi FemiGlove pozwala kobietom wykryć wszelkie zmiany w stadium, gdy są one w pełni uleczalne lub w pierwszych fazach nowotworu. Dzięki takiej rękawicy wykrycie najmniejszej grudki podczas samobadania piersi jest szybkie i dokładne, co więcej samo badanie nie wprawia w dyskomfort i nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych.

 

           

pixel